Konstruktér

Společnost VISHAY ELECTRONIC už více než 25 let vyrábí elektronické součástky v celkem 5 lokalitách v České republice - v Přešticích, Blatné, Prachaticích, Volarech a Dolním Rychnově u Sokolova. Z důvodu rozšiřování výroby hledáme nové zaměstnance! Nabízíme: - práce na HPP u stabilní nadnárodní společnosti - příspěvek na dovolenou a Vánoce, ostatní nadstandardní příplatky - dovolenou 25 dnů + dny navíc dle odpracovaných let (celkem max. 30 dnů) - příspěvek na dopravu až 1000 Kč/měsíc (v závodech Prachatice a Volary také svoz a rozvoz zaměstnanců firemní dopravou) - příspěvek na životní připojištění - variabilní složku mzdy - dotované stravování - každoroční navyšování mzdy - příspěvek na dětský tábor - náborový příspěvek 5.000,- Kč

VISHAY ELECTRONIC, spol. s r. o. Dolní Rychnov, společnost zabývající se výrobou elektronických součástek, hledá v současné době na hlavní pracovní poměr:

Konstruktéra

Náplň práce:

  • úprava jednoúčelových strojů
  • vedení projektů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z výrobního prostředí
  • zkušenosti s úpravou konstrukcí jednoúčelových strojů
  • znalost vytváření výkresů náhradních dílů ve 3D CAD
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • práce na HPP u stabilní nadnárodní společnosti
  • dobré platové podmínky
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce, ostatní nadstandardní příplatky
  • dovolenou 25 dnů + dny navíc dle odpracovaných let (celkem max. 30 dnů)
  • příspěvek na dopravu až 1000 Kč/měsíc
  • příspěvek na životní / penzijní připojištění
  • variabilní složku mzdy
  • stravenky v hodnotě 80,-Kč
  • každoroční navyšování mzdy
  • příspěvek na dětský tábor
  • nástup možný ihned

S námi se vydáte na jedinečnou kariérní dráhu, zažijete kulturu otevřenosti a spolupráce, stabilní podnik, který tu bude pro vás a dostanete příležitost pracovat globálně i lokálně. Máte znalosti a dovednosti, které potřebujeme? Jste připraveni nastartovat svoji kariéru? Pokud ano, ucházejte se o místo už dnes!

Navštívit také můžete náš kariérní portál a zjistit, co znamená pracovat ve Vishay: www.vishaycareers.com

Firma: VISHAY ELECTRONIC spol. s r.o.

Kontakt: Martina Remišová
Bergmannova 399
35604 Dolní Rychnov

Telefon: 359012294

Místo práce: Dolní Rychnov

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé